Корзина
95 отзывов
СЕЯЛКИ и почвообрабатывающая техника с компенсацией до 70%!Купить!
ТОВ АК «Фаворит» - сельхозтехника, запчасти, СЗР, посевной материал
0 800 30-44-55
+38 (067) 520-44-48
+38 (067) 545-55-44
0 800 30-55-44

Про нас говорять ж-л "Пропозиція"

Про нас говорять ж-л "Пропозиція"

Вітчизняний виробник посівної та ґрунтообробної сільськогосподарської техніки ТОВ АК «Фаворит» представив широкому колу відвідувачів вис- тавки АgroExpo-2017 продукцію власного виробництва.

Слід зазначити, що сьогодні АК «Фаворит» не лише виготовляє високо­ якісну надійну техніку, яка може дати фору аналогічній продукції багатьох українських та світових виробників, а й працює в напрямку комплексного забезпечення аграріїв України усім необхідним для ефективної роботи.
Сьогодні, окрім техніки власного виробництва, портфоліо компанії містить продукцію перевірених та якісних виробників посівного матеріалу по цінам виробника із гарантією використання та агрономічним супровідом («ЮгАгролідер», «Гермес», «Коссад», «Лімагрейн», «УкрАвіт», «АльфаСмартАгро», «Агрохімічні технології», «Наніт»).
Тому, звернувшись до представників компанії «Фаворит», ви неодмінно знайдете всі необхідні виробничі матеріали (ЗЗР, добрива, насіння, регулятори росту тощо) та інструменти для вирішення найскладніших завдань, які виникають у вашій роботі.
У продуктовій лінійці компанії сьогодні понад 45 моделей сучасних сівалок власного виробництва (з різною шириною захвату, можливістю роботи за різними системами обробітку ґрунту, а також одночасного чи окремого висівання насіння і внесення добрив тощо) для висівання зернових та просап­ них культур.
Серед широкої лінійки представленої на виставці техніки цього виробни­ ка слід відмітити дві нові сівалки точного висіву — Venza та Venza Pro. Взагалі компанія має широкий вибір модернізо­ ваних пневматичних сівалок точного висіву 6, 8 чи 12 рядків, із шириною міжряддя 45 та 70 см.

Сівал­ка пневматична точно­го висіву Venza-8
Основне призначення сівалки — це точне висівання каліброваного насін­ ня кукурудзи, соняшнику, рицини, сорго, сої, а також кормових бобів, квасолі, люпину з одночасним, окремо від насіння, внесенням гранульованих міне­ ральних добрив за традиційною технологією обробітку ґрунту. На сівалці змонтовано сучасний висівний апарат вакуумного типу. Його конструкційна перевага забезпечує бережний, порівняно з механічним типом, вплив на насіннєвий матеріал. Тому навіть висівання культур, які легко піддають­ ся травмуванню (соя чи квасоля), для Venza-8 не становить жодної проблеми. Робочим органом сівалки є анкерні сошники, які створюють відмінне посівне ложе й забезпечують надійний контакт насінини з ґрунтом, що, своєю чергою, є головною передумовою швидкого її проростання. А відтак — отри­ мання дружних і рівномірних сходів. Висівна секція сівалки прикріплена до основної рами за допомогою пара­ лелограмного механізму, що гарантує копіювання рельєфу ґрунту під час виконання технологічного процесу навіть за високих швидкостей. Тиск на сошник становить 120 кг, а швидкість висівання — до 12 км/год. Внесення добрив (як уже зазначалося вище, — окремо від насіння) виконується за допомогою долотоподібних сошників. Сумарна ємність бункерів становить: для насіння (8 х 34) — 272 л, а для добрив (4 х 160) — 640 л.

Також з-поміж конструкційних особливостей сівалки слід відзначити при­ від висівних апаратів — їхні механізми приводяться в рух за допомогою кар­ данної передачі. Таке технологічне рішення дає змогу підвищити надійність сівалки та технологічного процесу в цілому.
Сівалку агрегатують із тракторами потужністю від 80 к. с.
Для аграріїв, які використовують мінімальну технологію обробітку ґрунту та віддають перевагу дводисковому робочому органу висівних агрегатів, ТД «Фаворит» пропонує сівалку Venza-8 Pro. Проте це не єдина її відмінність від сівалки Venza-8.
Для зменшення простоїв сівалки під час завантаження насінням та доб­ ривами й підвищення її продуктивності на агрегаті Venza-8 Pro встановлено бункери для насіння та добрив підвищеної місткості. Сумарна ємність бункерів становить: для насіння (8 х 60) — 480 л, а для добрив (4 х 160) — 640 л. Висівна секція кріпиться до основної рами сівалки також за допомогою паралелограмного механізму. Проте для того, аби досягти високої якості висівання на полях із великою кількістю пожнивних решток, тиск на сошник було збільшено до 180 кг (регулювання виконують у межах 120–180 кг). Агрегатують нову Venza-8 Pro із тракторами потужністю від 100 к. с. Слід також зазначити, що виробник комплектує ці сівалки системою АК «Фаворит», яка здійснює автоматичний контроль процесів висівання насіння та внесення добрив.
Серед основних переваг цієї системи слід назвати такі: мож- ливість ведення візуального (за допомогою дисплея) контролю процесу висівання в режимі реального часу та моніторингу таких технологічно важливих параметрів, як:

  • норма висіву (шт./м.п.) кожної висівної секції;
  • відсоток «двійників» і пропусків висіву насіння, допущених кожною висівною секцією;
  • рівномірність висіву насіння кожною висівною секцією;
  • розподіл насіння (у % або на см довжини рядка);
  • розподіл насіння (у % або на см довжини рядка) по всій площі;
  • час роботи сівалки й обсяг засіяної площі поля;
  • швидкість руху агрегату;
  • результати самоперевірки стану системи контролю;
  • досягнення нижнього рівня вмісту насіння/добрив у одному з бункерів (на замовлення);
  • результати сівби — за кожним висівним апаратом сівалки по всій площі поля й сумарно — за всіма апаратами на всій площі поля.


Беззаперечною перевагою компанії є постійна наявність техніки і запчастин на власному складі в с. Підгайці (Кіровоградська обл.), що дає змогу оперативно формувати й відправляти замовлення навіть у режимі «сьогодні на сьогодні». Крім того, на всю продукцію власного виробництва АК «Фаворит» надає 12 місяців гарантії та забезпечує якісне гарантійне і післяга- рантійне її обслуговування.
Контакти: +38(067) 520-44-48, Кіровоградський р-н., с. Підгайці, вул. Польова, 1в

Другие новости