95 відгуків
СІВАЛКИ та ґрунтообробна техніка з ДержКомпенсацією 25%!Замовити!
ТОВ АК «Фаворит» - сельхозтехника, запчасти
0 800 30-44-55
+38 (067) 520-44-48
+38 (067) 545-55-44
0 800 30-55-44

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.

Правила застосування гербіцидів

Правила застосування гербіцидів

Гербіциди — захист городніх культур від бур'янів!

Як тільки підходить до кінця пора посіву, наступають самі нелегкі часи для городників — прополка. Безумовно, якщо ви вирощуєте пару-трійку грядок «для душі», то кілька годин з сапою не принесуть ніяких турбот. Однак власникам 20-30 соток землі краще всього використовувати більш дієвий інструмент для боротьби з бур'янами — гербіциди!

 

 

Як правильно застосовувати гербіциди: основні секрети
 

 • Використовуйте при наявності великої бур'янів

Гербициды целесообразно применять только на том участке, где много сорняков, а также в том случае, когда другие методы показали недостаточную эффективность. Все работы рекомендовано осуществлять в соответствии с Правилами по технике безопасности.
 

 • Профилактическую обработку делайте ранней весной!

Обязательно обработайте землю гербицидами в весенний сезон — до и после роста побегов. Такой подход позволяет снизить рост и развитие сорных растений в будущем. К тому же, дополнительно возрастает срок между вводом химпрепаратов в почву и сбором урожая.
 

 • Температура воздуха должна быть в пределах 25 °C

Эффективность обработки химическими веществами зависит от температуры окружающей среды. Лучше всего вносить гербициды в почву при определенных условиях: весной — при температуре не ниже 5 °C, летом — в диапазоне от 20 до 25 °C.
 

 

 • Уничтожайте сорняки при повышенной влажности воздуха!

Самая высокая влажность воздуха — утром и вечером, поэтому бурьян опрыскивается главным образом с 7:00 до 10:00 или с 17:00 до 22:00, только если нет ветра. Утром сорная растительность абсорбирует гербицидные смеси на 65%, а вечером — на 45-60%.
 

 • Определитесь с типом опрыскивания

Існують різні види зрошення: ультра малообъемное — до 5 л/га (для обробки посівних ділянок зернових культур; низкообъемное — 10-50 л/га; стандартне — 75-300 л/га; мегаобъемное — понад 300 л/га (для обробки посівів льону, садків).
 

 • Збільшуйте витрата рідини по мірі необхідності

При обприскуванні рослин-бур'янів з великим восковим нальотом витрати гербіцидів слід максимізувати для отримання потрібного ефекту. Також витрачання хімічних препаратів збільшується при зрошенні бур'янів в посуху і спеку.

 

Вибрати гербіциди!

 

 

Технології хімічної прополки гербіцидами

 1. Стрічковий спосіб — використовується на просапних польових і овочевих культурах.

 2. Гранульований — тривалий термін токсичної дії на бур'яни.

 3. Концентрований — емульсійний концентрат для захисту насаджень-багаторічників.

 4. Локальний гніздовий — економія витрати рідини, висока екологічність.

 

 

Гербіциди для сільськогосподарських культур
 

 • Томати

Для боротьби з бур'янами, які ростуть на ділянці з томатами, найчастіше застосовують гербіциди вибіркової дії Антисапа (Україна).
 

 • Кукурудза

Практика показує, що для боротьби з бур'янами травами на полях кукурудзи краще всього підходять гербіциди «Майстер Пауер».
 

 • Картопля

Знищення бур'яну на картопляних плантаціях краще довірити гербіцидів широкого спектру дії під назвою «Дуал Голд».
 

 • Соняшник

Посіви соняшнику будуть збережені, якщо ви використовуєте гербіциди серії «Євро-лайтінг» від німецького виробника.

 

 

Гербіциди для городу: скажімо бур'янам НЕМАЄ!

Хочете назавжди позбутися від докучливих бур'янистих рослин, щоб отримувати багатий урожай? Використовуйте гербіциди нового покоління!

 

Кращі гербіциди тут

 

Інші статті