Кошик
73 відгуків
СІВАЛКИ та ґрунтообробна техніка з ДержКомпенсацією 25%!Замовити!
ТОВ АК «Фаворит» - сельхозтехника, запчасти
+380 (67) 520-44-48
+380 (67) 545-55-44
0 (800) 30-55-44

Насіння кукурудзи Піонер (Pioneer)

Насіння кукурудзи Піонер» — запорука високого врожаю!

Високоякісний посівний матеріал кукурудзи за ціною від виробника!

Вибрати

Великий вибір гібридів першого покоління, які гарантують стабільний урожай. Гарантія врожайності, незалежно від грунтово-кліматичних умов. Постійним клієнтам та великим оптовикам надамо вигідну знижку!

Чому фермери вибирають насіння «Піонер»?

Якісний урожай
Гарантія високої питомої ваги зерна кукурудзи, а також значного вмісту білка і крохмалю. Зерно придатне для подальшої переробки на борошно і крупу вищого сорту.

Стійкість до хвороб
Завдяки розвиненій кореневій системі і міцним стеблах спостерігається висока стійкість до вилягання та більшості поширених захворювань кукурудзи.

Толерантність посухи
Гібриди відрізняються високою стійкістю до посухи, відмінно підходять для вирощування у широких діапазонах кліматичних і грунтових умов.

Комфортне вирощування
Насіння кукурудзи «Піонер» відрізняються ранньої схожістю. При досягненні фізіологічної зрілості, зерно характеризується високою вологовіддачею.

Стабільність виробництва
Гібриди володіють підвищеною стресостійкістю навіть на початкових етапах розвитку. Забезпечують високі показники продуктивності силосу і зерна.

Відмінна адаптація
Насіння відрізняються здатністю повністю адаптуватися до конкретної технології вирощування і демонструють високу врожайність навіть у випадку низького агрофону.

«Піонер» — кращий вибір для успішного виробництва кукурудзи!

Серед понад 50 сортів насіння кукурудзи ви обов'язково підберете оптимальний посівний матеріал. Замовте гібриди кукурудзи, які відповідають вашим всім вашим вимогам!

Оформіть замовлення прямо зараз і ми доставимо продукцію протягом 1-3 днів!

Насіння кукурудзи «Піонер» будь-яких сортів

 

Якісний посівний матеріал кукурудзи — запорука високих і стабільних урожаїв. У каталозі   безліч гібридів першого покоління. Кожен з них володіє своїми особливостями і дає ряд переваг у певному кліматі.
 

Насіння кукурудзи «Пионер» у більшості випадків демонструють ранню схожість, дуже гарну врожайність і прекрасну стійкість до посухи. Такі сорти можуть використовуватися для раннього посіву, відмінно переносять літню спеку і ефективно протистоять багатьох видів шкідників і хвороб.


Чтобы они полностью реализовали заложенный в них потенциал, можно приобрести нужное количество удобрений и подкормок. Подобрать оптимальные варианты и наиболее удобные для конкретного хозяйства схемы их внесения помогут наши специалисты.
 

Купить семена кукурузы в Украине теперь можно по минимальной цене — ведь все поставки мы осуществляем непосредственно от производителя. В зависимости от длительности сотрудничества с клиентом и объема заказа, предусмотрены скидки — в некоторых случаях они позволяют сэкономить до четверти стоимости товара.
 

Заказывайте! Покупка будет доставлена в хозяйство максимум за три рабочих дня!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner