Кошик
73 відгуків
СІВАЛКИ та ґрунтообробна техніка з ДержКомпенсацією 25%!Замовити!
ТОВ АК «Фаворит» - сельхозтехника, запчасти
+380 (67) 520-44-48
+380 (67) 545-55-44
0 (800) 30-55-44

Насіння соняшнику Сербської селекції "Нови Сад"

Насіння соняшнику Сербської селекції «Нови Сад»

Кращі гібриди сербської Інституту рільництва та овочівництва!

Вибрати

Найпоширеніший насіннєвий матеріал в світі за доступною ціною. Велика різноманітність сортів для вирощування в різних умовах. Спеціальні бонуси при великих закупівлі та вигідні умови придбання насіння соняшнику для постійних клієнтів!

4 аргументу на користь посівного матеріалу «Нови Сад»

Продукція від професіоналів
НДІ рільництва та овочівництва понад 70 років спеціалізується на створенні високопродуктивного насіннєвого матеріалу. Гібриди насіння соняшнику Сербської селекції відповідають строгим міжнародним нормам якості та безпеки.

Стійкість культури
Абсолютно всі гібриди виробництва «Нови Сад» характеризуються підвищеною стійкістю до різних стресів і більшості відомих захворювань соняшнику. Дані властивості гарантують високу продуктивність в будь-яких умовах.

Сила рослини
Соняшник «Нови Сад» має міцний стебло і розвинену кореневу систему. Посіви стійкі до вилягання і відмінно переносять спеку або сильну посуху.

Мегопродуктивность
Характерною особливістю практично всіх гібридів є порівняно висока привабливість для більшості комах-запилювачів. Це обумовлюється високою продуктивністю нектару і пилку.

Насіннєвий матеріал для успішного вирощування соняшнику!

Аграрії в усьому світі віддають перевагу перевіреній часом Сербської селекції! Приєднуйтесь до успішним фермерам і збільште свій урожай, завдяки правильному вибору посівного матеріалу! Замовте насіння соняшнику «Нови Сад» прямо зараз! 

Продукція завжди присутній на складі і вам буде надіслано негайно!

Продаж насіння соняшнику елітних гібридів: від «Неомы» до «Имисан»

 

Посівний матеріал соняшнику від найвідоміших вітчизняних та зарубіжних виробників   запорука гарного врожаю. Щоб повністю реалізувати генетичні можливості насіння, придбайте у нас всі необхідні удобрення, підживлення, засоби захисту та лікування рослин. В каталозі — продукція відомих компаній, таких як Syngenta, Monsanto, Pioneer, Limagrain і багатьох інших.
 

Продаж насіння соняшнику здійснюється в будь-яких необхідних кількостях. Збільшення обсягу замовлення дозволяє отримувати приємні знижки, які роблять ціну ще більш вигідною. Бонуси передбачені і для постійних покупців. Підсумкові суми економії в деяких випадках доходять до 25%.
 

Купити насіння соняшнику в Україні можна з швидкою доставкою у будь господарство країни, незалежно від регіону його розташування. Транспортування здійснюється і транспортом магазину, і спеціалізованими компаніями. Все залежить від того, який варіант — зручніший для вас. Можлива експрес-доставка. Але навіть без неї ви отримаєте товар максимум через три робочих дні.
 

Замовляйте! Наші товари допоможуть ефективно заощадити!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner