Кошик
73 відгуків
СІВАЛКИ та ґрунтообробна техніка з ДержКомпенсацією 25%!Замовити!
ТОВ АК «Фаворит» - сельхозтехника, запчасти
+380 (67) 520-44-48
+380 (67) 545-55-44
0 (800) 30-55-44

Насіння кукурудзи Лімагрейн

«Лімагрейн» — гібриди кукурудзи з найвищою врожайністю!

Перевірена часом продукція і кращі новинки від знаменитого насіннєвого бренду!

Вибрати

Колекція новітніх гібридів, найбільш адаптованих до запитів сучасних аграріїв. Високоврожайні насіння з бездоганним генетичним потенціалом. Кращі варіанти силосної кукурудзи і зернового напряму. Допоможемо з вибором посівного матеріалу і доставимо в найкоротші терміни!

Головні особливості французької селекції

Високоякісний продукт
Ретельний контроль над кожним етапом розробки нового гібрида дозволяє гарантувати створення продуктивних насіння кукурудзи для виробництва якісного зерна і силосу.

Стійкість культури
Селекціонери компанії успішно працюють над підвищенням стійкості кукурудзи до комах-шкідників і стійкості кореневої системи рослини до поширених паразитів-переносників небезпечних інфекцій.

Адаптація до стресу
Насіння кукурудзи Limagrain відмінно пристосовуються до різних кліматичних і погодних умов. Вдається досягти порівняно високого нижнього порогу врожайності при несприятливому агрофоні.

Силосне призначення
Більшість гібридів кукурудзи Limagrain спрямовані на обробіток силосної кукурудзи, яка користується особливою популярністю серед аграріїв, які спеціалізуються на молочному тваринництві.

Гарантія високого врожаю відмінної якості!

В каталозі нижче представлений весь асортимент гібридів насіння кукурудзи Limagrain з різним типом зерна і групою стиглості для вирощування у різних грунтово-кліматичних умовах. Додавайте відповідну продукцію у віртуальну корзину і оформляйте замовлення онлайн!

Звертайтеся, наші фахівці підберуть оптимальний посівний матеріал, який відповідає всім ваші запити!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner